Arslan Oto Eskişehir Bmw Özel Servis

Hizmetlerimiz

Arslan Oto, Eskişehir Bmw özel servis olarak, BMW marka araç sahipleri için ihtiyaç duyacakları tüm servis, bakım ve yedek parça işlerini gerçekleştirmektedir. Servisimizde müşterilerimizin memnuniyeti için detaylı çalışmalar yapılmaktadır. Arslan Oto'ya gelen araçlar özel cihazlara bağlanır, arızalar tespit edilir ve bu arızalar uzman personellerimiz tarafından tamir edilir. Özel servis olarak bakım onarımını üstlendiğimiz tüm araçlar, sistemlerimize kaydedilir ve rutin bakımlar takip edilerek araç sahibine bildirilir. BMW araçlar için geliştirilen son teknoloji cihaz ve ekipmanlarımız ile her zaman hizmetinizdeyiz!

BMW Bakım

Araç sahiplerinin sürüş konforlarını kaybetmemeleri için araç bakımı büyük önem taşır. Arslan Oto BMW Özel Servisi,  yıllardır sektörde edindiği tecrübeler, servisimizde bulunan profesyonel ekipmanlarla tüm BMW modellerinin detaylı bakımlarını gerçekleştirmektedir.  Araç sahiplerine rutin ve ağır bakımlarını yaparak kullanım ömrünü uzatan ekibimiz, filtrelerin değişiminden fren ve lastik kontrollerine, balata, triger kontrolünden bujilere kadar her parçayı titizlikle inceleyip gereken noktalarda müdahalelerde bulunur.

Arslan Oto, BMW bakım servisinde ilk amaç olarak sürüş güvenliği ardından da konforu için çalışmalar yapar.  özel test cihazlarında incelenen aracınızın her parçası kontrol edilir ve arızası olan veya arıza çıkarabilecek nitelikteki parçalar belirlenerek gereken bakımlar yapılır. Eskişehir Bmw ustası olarak her aracın bilgilerini kayıt altına alıyor, bakımları takip ederek aracın kullanım ömrünün uzamasını sağlıyoruz.

Güler yüzlü bir karşılama, profesyonel bir tesis ve usta ellerde BMW araç bakım ve tamirlerini geçekleştirmek için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Arslan Oto BMW Özel Servisi İletişim Bilgileri

Adres: 75.Yıl Sultandere Mah. Teksan Sanayi Sitesi, 10. Cd. No:60 Odunpazarı/Eskişehir

Gsm: 0 534 600 61 20

Görseller