Arslan Oto Eskişehir Bmw Özel Servis

Hizmetlerimiz

Arslan Oto, Eskişehir Bmw özel servis olarak, BMW marka araç sahipleri için ihtiyaç duyacakları tüm servis, bakım ve yedek parça işlerini gerçekleştirmektedir. Servisimizde müşterilerimizin memnuniyeti için detaylı çalışmalar yapılmaktadır. Arslan Oto'ya gelen araçlar özel cihazlara bağlanır, arızalar tespit edilir ve bu arızalar uzman personellerimiz tarafından tamir edilir. Özel servis olarak bakım onarımını üstlendiğimiz tüm araçlar, sistemlerimize kaydedilir ve rutin bakımlar takip edilerek araç sahibine bildirilir. BMW araçlar için geliştirilen son teknoloji cihaz ve ekipmanlarımız ile her zaman hizmetinizdeyiz!

BMW Klima Gazı Dolumu

Klima gazı araçların iklimlendirilmesinde kullanılan klimaların çalışması için önemlidir. Klimanız artık eskisi gibi soğutmuyorsa bunun sebebi klima gazının bitmesi olabilir. Arslan Oto Özel Bmw Servisi aracınızın modeline göre uygun ve yeterli miktarda gaz dolumu işlemini gerçekleştirerek klimanın sorunsuz çalıştığından emin olur.

 

Servisimizde yapılan tüm işlemlerden sonra araçlarınız mutlaka ustalarımız tarafından test edilir ve sorunun ortadan kalktığından emin olunur. Her hizmetini garantili, güvenilir bir şekilde veren Arslan Oto, BMW marka araç sahiplerinin Eskişehir’deki en güçlü desteklerinden biridir.

 

 Arslan Oto BMW Özel Servisi İletişim Bilgileri

Adres: 75.Yıl Sultandere Mah. Teksan Sanayi Sitesi, 10. Cd. No:60 Odunpazarı / Eskişehir

Gsm: 0 534 600 61 20