Arslan Oto Eskişehir Bmw Özel Servis

Eskişehir BMW Özel Servis

BMW Marka Araçların Servisi Olarak 30 Yılı Aşan Tecrübe

Arslan Oto Eskişehir BMW özel servis olarak 30 yılı aşkın tecrübemizle sizlere en kaliteli hizmeti vermeye gayret ediyoruz. Tamamen güven temeline oturttuğumuz müşteri ilişkilerimizde, servisimizi ziyaret eden tüm araçlara orijinal cihazlar, profesyonel ekipmanlarla müdahale ederek profesyonelliğimizi ortaya koyuyoruz.

Arslan Oto, her geçen gün gelişen ve değişen araba teknolojisini her zaman yakından izlemektedir. yeni çıkan araç modellerinden bu araçlarda kullanılan mekanik ve elektronik sistemlere kadar detaylı olarak inceleyen ekibimiz, her model BMW aracın üzerinde deneyime sahiptir. rakiplerinin arasında servis kalitesi, yedek parçalarında verdiği garantisi ve ulaşılabilirliği ile öne çıkan firmamız, özel BMW servisi denince akla ilk gelen isimlerden biridir.

Uzun yıllardır otomatik şanzıman tamir, bakımı ve BMW özel servisi olarak hizmet veren Arslan Oto, Türkiye’nin her yerinden onlarca BMW sahibine hizmet kalitesini kanıtlamıştır. Mekanik veya elektronik, küçük veya büyük her arızayı çözebilecek bilgi ve tecrübeye sahip ustalarımız, yedek parça seçimlerinizde de hem temin hem de montaj aşamalarında destekçinizdir.

Kurulduğu günden bu güne dürüst ve kaliteli bir şekilde çalışan Arslan Oto, garantili ve ekonomik servis, bakım, onarım hizmetleri vermektedir.

 

Arslan Oto BMW Özel Servisi İletişim Bilgileri

Adres: 75.Yıl Sultandere Mah. Teksan Sanayi Sitesi, 10. Cd. No:60 Odunpazarı/Eskişehir

Gsm: 0 534 600 61 20

Görseller