Arslan Oto Eskişehir Bmw Özel Servis

Hakkımızda

Arslan Oto BMW Özel Servisi, Eskişehir’deki BMW kullanıcıların profesyonel bir ekip tarafından verilen özel servis hizmetlerine ulaşabilmelerini sağlamaktadır.  Servis, bakım, onarım işlemleri, otomatik şanzıman tamiri gibi hizmetler veren Arslan Oto BMW Özel Servisi, her model araç için gereken bilgiye ve teçhizata sahiptir.

Eskişehir Bmw servisi olarak, orijinal arıza tespit cihazlarını araca bağlayarak testlerimizi yapıyor, arızaları belirliyoruz. BMW markasına ait tüm araçların otomatik şanzıman tamiri de garantili bir şekilde servisimizde yapılmaktadır. Orijinal ekipmanlarla profesyonel bir şekilde hizmet veren Arslan Oto BMW Özel Servisi, araçlarınızı tesisimize güvenle emanet edebilmeniz için titizlikle çalışır.

Eskişehir’de BMW araç sahiplerinin araçlarını güvenle teslim edebilecekleri kalitede bir hizmet veren Arslan Oto, ustadan çırağa aktarılan 30 yıllık tecrübesi ile ön plandadır. Arslan Oto var olan bilgilerine teknolojinin gelişimiyle eklenenleri katarak gelişen ve büyüyen bir firmadır. araçlarınız orijinal arıza tespit cihazlarıyla test edilirken parça değişimlerinde mutlaka araç sahibine danışılarak tercihinize göre orijinal yedek parça, çıkma veya diğer seçenekler değerlendirilir.

Arslan Oto BMW Servisi’nde yapılan tüm otomatik şanzıman tamiri işlemleri garantilidir. Bir Eskişehir Bmw ustası ile çalışırken beklenen tüm hizmetleri garantili bir şekilde veren Arslan Oto, müşterileriyle tamamen güvene dayalı bağlar kurmuştur. Tüm yenilikleri takip eden ustalarımız araç tamir ve bakımında kullanılan tüm teknolojilere hâkimdir.

 

Arslan Oto BMW Özel Servisi İletişim Bilgileri

Adres: 75.Yıl Sultandere Mah. Teksan Sanayi Sitesi, 10. Cd. No:60 Odunpazarı/Eskişehir

Gsm: 0 534 600 61 20