Arslan Oto Eskişehir Bmw Özel Servis

Hizmetlerimiz

Arslan Oto, Eskişehir Bmw özel servis olarak, BMW marka araç sahipleri için ihtiyaç duyacakları tüm servis, bakım ve yedek parça işlerini gerçekleştirmektedir. Servisimizde müşterilerimizin memnuniyeti için detaylı çalışmalar yapılmaktadır. Arslan Oto'ya gelen araçlar özel cihazlara bağlanır, arızalar tespit edilir ve bu arızalar uzman personellerimiz tarafından tamir edilir. Özel servis olarak bakım onarımını üstlendiğimiz tüm araçlar, sistemlerimize kaydedilir ve rutin bakımlar takip edilerek araç sahibine bildirilir. BMW araçlar için geliştirilen son teknoloji cihaz ve ekipmanlarımız ile her zaman hizmetinizdeyiz!

BMW Servis

Arslan Oto BMW Özel Servisi,  BMW marka araç sahiplerine uzman kadrosuyla servis vermektedir.  Mekanik ve elektronik servis hizmetleriyle aracın problemsiz sürüş keyfini yaşayabilmenizi sağlayan ekibimiz, aracın verimini de arttırarak ilk günkü konforu almanızı sağlamaktadır.

VIP hizmet kalitesiyle Türkiye'nin her yerinden BMW marka araç sahiplerinin güvenerek tercih ettiği Arslan Oto BMW Servis, müşteri memnuniyetini en üstte tutarak özel cihazlar ve el aletleri ile hizmet vermektedir. Motor, mekanik ve elektronik aksamların her biri için bilgi sahibi olan ekibimiz BMW marka her model araç konusunda uzmanlaşmıştır.

Orijinal cihazlarla arızaların tespit edilmesi, mekanik ve elektronik gereken tüm tamir ve parça değişimlerinin yapılması, otomatik şanzıman tamiri, periyodik bakımları gibi akla gelen tüm işlemleri veren Arslan Oto BMW Özel Servisi, önleyici bakımlarla da araçların sürüş güvenliğini sağlar.

Eskişehir Bmw özel servis hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Arslan Oto BMW Özel Servisi İletişim Bilgileri

Adres: 75.Yıl Sultandere Mah. Teksan Sanayi Sitesi, 10. Cd. No:60 Odunpazarı/Eskişehir

Gsm: 0 534 600 61 20

Görseller